Дитинство золоте — весела пора

Хто з нас не зберігає світлих спогадів про дитинство? Вони сповнені якимись особливими, іншими вібраціями, сяють немов неземною радістю і теплом. Іноді викликають блаженну усмішку, іноді сум про безповоротне минуле.

Дитинство … це коли день починається з першим променем сонця, звуком тихих маминих кроків, запахом теплого хліба, співом птахів … і триває довго-довго … це коли дерева великі, а ти внизу і помічаєш так багато: і мурашки, і бджолу на квітці і пухнасту гусеницю … і чуєш, як росте трава … і можеш залізти на найвище дерево … і переплести саму широку річку … і все можеш зробити сам.

Дитинство – особливий світ, неначе зовсім інший і відмінний від «великого» — свого роду інша планета. Діти – маленькі інопланетяни, прибульці в цей світ, багато в чому незрозумілий для них. Батьки вводять їх в це нове життя. Тільки в дитинстві твої фантазії — це і є реальність.Варто подумати про дитинство, і пам’ять підкине дивні моменти, так, що подумаєш: «Невже це я, невже це було зі мною?» І в кожного ці спогади особливі, щодня в дитинстві — це щось особливе.

фотограф в г.Ромны фотограф в г.Ромны  фото дети  фото дети  фото дети  фото дети фотограф в г.Ромны фото дети  фото дети  фото дети IMG_7419-1 детский портрет

comments powered by HyperComments